Kırşehir Silvermat Etiket

Kırşehir Silvermat Etiket | Kırşehir Silvermat Etiket Fiyatları | Kırşehir Silvermat Etiket Özellikleri | Kırşehir Silvermat Etiket Yazıcı | Kırşehir Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Kırşehir Silver Mat Etiket | Kırşehir Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Kırşehir silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir kırşehir etiket türüdür. Genellikle kitap ve kırşehir barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Kırşehir silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun kırşehir etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan kırşehir silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Kırşehir silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Kırşehir silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Kırşehir silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Kırşehir silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Kırşehir silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Kırşehir etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Kırşehir silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırşehir silvermat etiket, kırşehir termal etiket, kırşehir silver mat etiketler, kırşehir mat etiketler, kırşehir silver mat etiket fiyatları, kırşehir etiket fiyatları, kırşehir şeffaf etiket fiyatları, kırşehir silver mat barkod etiketi, kırşehir barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner