CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kırşehir Baskılı Pasta Kutusu

Kırşehir Baskılı Pasta Kutuları | Kırşehir Pasta Kutusu | Kırşehir Pasta Kutusu Fiyatları | Kırşehir Baskısız Pasta Kutusu | Kırşehir Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Kırşehir Pasta Kutusu Baskılı | Kırşehir Pasta Kutusu Siparişi | Kırşehir Baskılı Kutu | Kırşehir Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Kırşehir pasta kutusu, kırşehir baklava kutusu, kırşehir pizza kutusu, kırşehir lahmacun kutusu, kırşehir pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kırşehir baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Kırşehir baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Kırşehir baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı kırşehir pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Kırşehir baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Kırşehir Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Kırşehir baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için kırşehir pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel kırşehir pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırşehir baskılı pasta kutusu, kırşehir baskılı pasta kutusu fiyatları, kırşehir pasta kutuları, kırşehir pasta kutusu fiyatları, kırşehir pasta kutusu imalatı, kırşehir baskılı pasta kutusu ve fiyatı, kırşehir ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner