Kırşehir Mat Polipropilen Etiket

Kırşehir Mat Polipropilen Etiket | Kırşehir Pp Etiket | Kırşehir Mat Etiket | Kırşehir Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Kırşehir Polipropilen Ürünler | Kırşehir Sembol Barkod Etiket | Kırşehir Mat Pp Etiket | Kırşehir Barkod Sistemleri | Kırşehir Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Kırşehir mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Kırşehir polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Kırşehir pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Kırşehir mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Kırşehir at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Kırşehir mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Kırşehir mat pp etiket kırşehir opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırşehir mat etiket, kırşehir opak pp, kırşehir mat ppkırşehir boş etiket, kırşehir termal etiket fiyatları, kırşehir şeffaf pp, kırşehir mat polipropilen, kırşehir etiket, etiket kırşehir , ribon kırşehir , karekod okuyucu kırşehir , polipropilen, kırşehir polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner