Kırşehir Lamine Termal Etiket

Kırşehir Lamine Termal Etiket | Kırşehir Lamine Termal Etiket Fiyatları | Kırşehir Lamine Termal Etiket Nedir | Kırşehir Lamine Termal Barkod Etiketi | Kırşehir Termal Etiketler | Kırşehir Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Kırşehir lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Kırşehir lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Kırşehir lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Kırşehir lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen kırşehir etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda kırşehir termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer kırşehir  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan kırşehir  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Kırşehir termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Kırşehir lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Kırşehir etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Kırşehir lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Kırşehir lamine termal etiket nedir? Lamine kırşehir termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel kırşehir lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırşehir lamine etiket, kırşehir termal etiket, kırşehir top etiket, kırşehir ribonsuz baskı, kırşehir baskılı etiket, kırşehir renkli termal etiket, kırşehir lamine termal barkod etiketi, kırşehir kuşe etiket, kırşehir termal etiket boyutları, kırşehir boş etiket, kırşehir termal etiket fiyatları, kırşehir lamine etiketler, kırşehir eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner