Kırşehir PP Opak Etiket

Kırşehir Pp Opak Etiket | Kırşehir Pp Opak Etiket Nedir | Kırşehir Opak Polipropilen Etiket | Kırşehir Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | Kırşehir Pp Opak Barkod Etiketleri | Kırşehir Opak Etiket Fiyatları | Kırşehir Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

Kırşehir pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. Kırşehir pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Kırşehir opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Kırşehir pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz kırşehir  etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. Kırşehir opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. Kırşehir pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. Kırşehir opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. Kırşehir pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırşehir opak baskı nedir, kırşehir pp opak nedir, kırşehir pp etiket, kırşehir pp etiket baskı, kırşehir opak etiket baskı, kırşehir opak etiket fiyatları, kırşehir opak polipropilen etiket, kırşehir opak etiket nedir, kırşehir polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner