Kırşehir Fastyre Etiket

Kırşehir Fastyre Etiket | Kırşehir Sembol Barkod Etiket | Etiket Kırşehir | Kırşehir Etiket Fiyatları | Kırşehir Fastyre Etiket Fiyat | Kırşehir Fastyre Etiket Nedir

fastyre etiket

Kırşehir fastyre etiket kuşe kaplı, yüzeyi metalik gri ile boyanmış, ribon baskı ile üretilen etikettir. Yapışkan özelliği oldukça etkilidir. Genellikle tekstil firmalarının kırşehir  kartela etiketi olarak kullanılmaktadır. Piyasada lastik etiketi veya çuval etiketi olarak da adlandırılır. Firmanıza özel baskılı veya baskısız kırşehir fastyre etiketi üretimi yapılmaktadır. Kuvvetli yapışma özelliğinden dolayı pürüzlü yüzeylere bile gayet sağlam bir şekilde yapışmaktadırlar.

Kırşehir kağıt bazlı etiket grubunun bir üyesi olan Kırşehir astyre Etiket, kağıt bazlı etiketler ile aynı özelliğe sahiptir. Zorlanmaları durumunda yırtılma özelliği vardır. Kırşehir fastyre etiketin diğer kağıt bazlı etiketler ile arasındaki fark ise, zemininde özel bir yapışkanın bulunması ve bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışmasıdır. Özel yapışkanın bulunduğu tarafı metalik gri ile boyanmış olup, üst tarafı vellum ya da kuşe kağıt ile kaplanmaktadır.

 

 

 

Örnekler:

Fastyre kağıt bazlı bir etiket çeşidi olduğundan dolayı wax ribbon aracılığıyla termal transfer yöntemiyle kırşehir  baskı alınmaktadır. Fastyre etiket, bazı sektör tarafından çuval  ya da lastik etiketi olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi de pürüzsüz olmayan yüzeylere kolaylıkla yapıştığından dolayı ağırlıklı olarak bu sektörler tarafından tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır. Fastyre etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırşehir fastyre etiket, kırşehir etiket baskı, kırşehir boş etiket, kırşehir termal etiket, Kırşehir etiketçi, kırşehir boş etiket, ucuz etiket kırşehir , kırşehir fastyre etiket fiyatları, kırşehir ribon baskı, kırşehir kartela etiket, kırşehir çuval etiket, kırşehir kuşe kaplı etiket, kırşehir lastik etiketi.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner