Kırşehir Eko Termal Etiket

Kırşehir Eko Termal Etiket | Kırşehir Eko Termal Etiket Fiyatları | Kırşehir Eko Termal Kağıt | Kırşehir Termal Etiketler | Kırşehir Eco Termal Etiket Nedir | Kırşehir Top Termal Etiket | Kırşehir Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Kırşehir eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Kırşehir eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için kırşehir etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu kırşehir etiket en kırşehir ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Kırşehir eko termal etiket fiyatları ve kırşehir eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan kırşehir eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Kırşehir eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Kırşehir termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Kırşehir ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Kırşehir etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırşehir termal etiket, kırşehir etiket kırşehir , kırşehir boş etiketkırşehir eco etiket, kırşehir etiket fiyatları, kırşehir eko termal etiket, kırşehir etiket, kırşehir eco termal etiket fiyatları, kırşehir sıra numarası etiketi, kırşehir ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner