Kırşehir Polietilen Opak Etiket

Kırşehir Polietilen Opak Etiket | Kırşehir Opak Pe Polietilen Etiket | Kırşehir Opak Polietilen Etiket | Kırşehir Opak Etiket | Kırşehir Opak Etiket Fiyatları | Kırşehir Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Kırşehir Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Kırşehir opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Kırşehir opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta kırşehir opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir kırşehir  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Kırşehir opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Kırşehir polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız kırşehir barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Kırşehir polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve kırşehir opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırşehir polietilen etiket, kırşehir polietilen opak etiket, kırşehir opak etiket fiyatları, kırşehir opak etiket, kırşehir opak polietilen (pe) etiket, kırşehir sembol etiket, kırşehir polietilen pe etiket, kırşehir opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner