CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kırşehir Baskılı Pide Kutusu

Kırşehir  Baskılı Pide Kutusu | Kırşehir  Pide Kutusu Fiyatları |Kırşehir Pide Kutusu  |Kırşehir Pide Kutusu Ölçüleri | Kırşehir Pide Kutusu İmalatı | Kırşehir Hazır Pide Kutusu | Kırşehir Pide Ve Lahmacun Kutusu | Kırşehir Pide Kutuları | Kırşehir Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, kırşehir baklava kutusu, pizza kutusu,kırşehir lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kırşehir baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Kırşehir baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Kırşehir baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Kırşehir baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Kırşehir pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı kırşehir pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Kırşehir baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Kırşehir pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Kırşehir baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için kırşehir pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel kırşehir pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırşehir baskılı pide kutusu, kırşehir pide kutusu fiyatları, kırşehir pide kutusu imalatı, kırşehir pide kutusu , kırşehir baskılı pide kutusu fiyatları, kırşehir baskılı ambalajlar, kırşehir pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner