Kırşehir Chromolux Etiket

Kırşehir Chromolux Etiket | Kırşehir Chromolux Etiket Nedir | Kırşehir Chromolux Etiket Fiyatları | Kırşehir Chromolux Etiket Baskı | Kırşehir Kromolüks Etiket | Kırşehir Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Kırşehir Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Kırşehir chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Kırşehir chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan kırşehir chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan kırşehir kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı kırşehir chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Kırşehir chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Kırşehir chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve kırşehir kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Kırşehir choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Kırşehir choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel kırşehir etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırşehir etiket, kırşehir etiket fiyatları, kırşehir barkod etiket fiyatları, kırşehir baskılı etiket fiyatları, kırşehir barkod, kırşehir rulo etiket fiyatları, kırşehir barkod fiyatları, kırşehir rulo etiket, kırşehir yapışkanlı etiket, kırşehir barkod sistemi, kırşehir barkod okuyucu, kırşehir barkod okuyucu fiyatları, kırşehir koli etiketi, kırşehir tekstil etiketi, kırşehir saten etiket, kırşehir metal etiket, kırşehir mat pp etiket, kırşehir mat pe etiket, kırşehir etiket baskı, kırşehir mat polietilen etiket, kırşehir lazer etiket, kırşehir boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner